Praca

W związku z rozwojem klub rodzinny Żyrafa Club poszukuje osób na stanowiska:

Kelner/ Klenerka

opis stanowiska:

  • obsługa Klientów restauracji
  • przygotowywanie m.in. kaw i deserów
  • pomoc w organizowaniu urodzin dla dzieci

nasze oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie
  • miła aparycja
  • komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
  • książeczka sanepidu
  • doświadczenie w pracy w gastronomii mile widziane

oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę
  • aktywny udział w rozwoju firmy

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego cv na adres: sklep@zyrafatoys.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz.U. z 2002r, Nr 101, poz. 923 ze zm."

Przedszkolanka/ Wychowawczyni

Wymagania:

  • wykształcenie: wyższe kierunkowe lub w trakcie studiów (edukacja elementarna, nauczanie początkowe, wychowanie przedszkolne, nauczanie zintegrowane, edukacja wczesnoszkolna, studia podyplomowe z zakresu edukacji przedszkolnej itp.)
  • mile widziane doświadczenie w pracy; -
  • mile widziane umiejętności muzyczne/ plastyczne/ językowe;
  • umiejętność dobrej organizacji i planowania zajęć dydaktycznych;
  • sumienność;
  • kreatywność;
  • komunikatywność;

Zakres obowiązków

  • sprawowanie opieki i prowadzenie zajęć dydaktyczno- wychowawczych dla dzieci w wieku przedszkolnym;
  • wypełnianie dokumentacji przedszkolnej (dziennik, diagnozy/ obserwacje, plany miesięczne, sprawozdania itp.)
  • organizacja i udział w różnych przedsięwzięciach przedszkolnych;
  • angażowanie się w prace przedszkola; - współpraca z kadrą pedagogiczną i rodzicami;

Oferujemy

  • możliwość rozwoju
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r Dz.U. z 2002r, Nr 101, poz. 923 ze zm."

Poszukujemy osoby na stanowisko Kucharza do Restauracji w Żyrardowie

Obowiązki:

  • przygotowywanie dań z menu restauracji
  • praca nad uaktualnianiem menu
  • przygotowywanie listy zakupów

Nasze oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Kucharza niezbędne.

Zainteresowane osoby prosimy o wysłanie swojego CV na adres sklep@zyrafatoys.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."